اتوماسیون و سیستم های هوشمند
خانه / سیستم روشنایی هوشمند / سیستم روشنایی هوشمند | خریداران انواع مختلف آن در ایران

سیستم روشنایی هوشمند | خریداران انواع مختلف آن در ایران

یکی از اصلی ترین و مهم ترین امکانات در سیستم آنلاین ساختمان، سیستم روشنایی هوشمند است. این محصول، از طریق یک برنامه در گوشی و تبلت اندروید کنترل می شود. در واقع بوسیله برنامه ی کنترل روشنایی با موبایل، می توانید روشنایی لامپ ها را کم یا زیاد کنید و اگر  لامپ های رنگی ال ای دی داشته باشید می توانید رنگ آن ها را نیز تغییر دهید. سیستم کنترل روشنایی با ریموت، آسایش را به خانه های هوشمند وارد کرده است. این ریموت با امواج آی آر کار می کند و می توان برای کار های مختلف در هر نقطه از خانه به آن برنامه ای جداگانه داد. خریداران انواع مختلف سیستم روشنایی در ایران روز به روز در حال افزایش می باشد. 


سیستم روشنایی هوشمند | خریداران انواع مختلف آن در ایران

خریداران سیستم روشنایی هوشمند در کشور

خریداران سیستم روشنایی هوشمند در کشورخریداران سیستم روشنایی هوشمند در کشور، به خوبی از مزایای این سیستم اطلاع دارند. یکی از مهم ترین روش های کاهش مصرف انرژی، استفاده از این برنامه در خانه می باشد که با یک برنامه ریزی درست می توان میزان نور مناسب را در زمان و مکان مناسب ایجاد نمود.

در مقایسه با کشور های دیگر از مقدار مصرف انرژی در ساختمان های ایران می توان به تلفات انرژی پی برد. از مزایای دیگر استفاده از این سیستم روشنایی می توان به موارد زیر اشاره نمود:

  • انواع روش های کنترل 
  • توانایی تغییر نور
  • قابلیت تغییر رنگ 
  • هماهنگی باسیستم صوتی 
  • هماهنگی با چیدمان داخلی منزل

 قیمت سیستم هوشمند ساختمان، برای کسانی که خریدار و طرفدار این پکیج می باشند، بسیار مهم است.

کارخانجات تولید کننده سیستم روشنایی هوشمند

کارخانجات تولید کننده سیستم روشنایی هوشمند کارخانجات تولید کننده سیستم روشنایی هوشمند، انواع تجهیزات سخت افزاری شامل ماژول های هوشمند، حسگر های دما، رطوبت، حرکت کلید ها و نمایشگر های هوشمند را تولید می نماید. شرکت های هوشمند سازی خانه با طراحی مناسب و استفاده از تجهیزات کارخانه های تولید کننده نرم افزاری و سخت افزاری، سعی در ایجاد و توسعه خانه های هوشمند را دارند.

طراحان سیستم هوشمند در نورپردازی به نکات زیادی توجه می کنند که ساده ترین آن شامل سه حالت می باشد: 

  • در حالت عمومی لامپ های اتاق ها می باشد.
  • نور پردازی که برای اتاق مطالعه و کار اجرا می شود.
  • اجرای نوری که جنبه زینتی دارد. مثلا برای جلب توجه بر روی تابلویی روی دیوار  به شکلی نور پردازی می شود که ببینده به آن نقطه توجه کند.

تمام این موارد نشان می دهد که تنوع لامپ هایی ال ای دی که در این سیستم استفاده می شود، بسیار بالاست و این سیستم هوشمند نورپردازی دارای قابلیت ها و جذابیت های زیادی برای خریداران خواهد بود.

برند های برتر سازنده سیستم روشنایی هوشمند در کشور

برند های برتر سازنده سیستم روشنایی هوشمند در کشوربرند های برتر سازنده سیستم روشنایی هوشمند در کشور  بسیار زیاد می باشند. یکی از شرکت های معتبر سیستم هوشمند ساختمان در شیراز قرار دارد که در طراحی و هوشمند سازی ساختمان  یکی از برترین شرکت ها می باشد. البته در کنار برند های داخلی، واردات این محصولات از کشورهای خارجی به داخل کشور نیز صورت می گیرد، که البته محصولات داخلی در رقابت با تولیدات خارجی می باشد.

شرکت های برتر داخلی با حضور نخبگان داخلی قادر به تولید انواع تجهیزات و سنسور ها و پنل هایی برای روشنایی ساختمان می باشند. فعالیت شرکت های داخلی به بخش مشاوره، طراحی و نظارت، ارائه تجهیزات، نصب وراه اندازی و … سازماندهی شده است.

عوامل موثر در قیمت گذاری سیستم روشنایی هوشمند در کشور

عوامل موثر در قیمت گذاری سیستم روشنایی هوشمند در کشورعوامل موثر در قیمت گذاری سیستم روشنایی هوشمند در کشور،  قیمت مواد اولیه تولیدی کارخانه ها می باشد. و لیست قیمت محصولات خانه هوشمند نیز نشان دهنده تغییرات و نوسانات قیمت می باشد. آنچه که در قیمت گذاری در طراحی سیستم روشنایی برای یک ساختمان موثر می باشد.

میزان کانال هایی است که برای نصب روشنایی ایجاد می شود و تعداد مصرف کننده هایی است که می خواهیم در آنجا نصب نماییم. در قیمت گذاری سیستم روشنایی، تعداد پنل های کنترلی و انتخاب تجهیزات جانبی، جهت کنترل و ارتباط سیستم  از طریق موبایل و تبلت نیز موثر می باشد.

فروش عمده تجهیزات هوشمند سازی ساختمان در کشور

فروش عمده تجهیزات هوشمند سازی ساختمان در کشورفروش عمده تجهیزات هوشمند سازی ساختمان در کشور از طریق کارخانه های تولید کننده لوازم و تجهیزات امکان پذیر می باشد و همچنین سایت های و فروشگاه های اینترنتی محل مناسبی برای خرید عمده این تجهیزات می باشد.

برخی از شرکت ها ی تولید کننده با توجه به اجرای طرح سیستم روشنایی در یک پروژه عظیم تجهیزات و لوازم مربوط به آن را با قیمت عمده به مجریان ارائه می دهند. البته تجهیزات هوشمند سازی در یک ساختمان علاوه بر سیستم روشنایی شامل همه موارد در ساختمان می شود.

تفاوت اصلی ساختمان هوشمند با ساختمان معمولی در این است که همه وسایل، تجهیزات و امکانات در ساختمان مذکور به یکدیگر متصل هستند و با یک سیستم مرکزی هدایت می شوند.  این ساختمان ها به رفاه و امنیت افرادی که در آن سکونت دارند،  تمرکز دارد.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
سهیل حاجی زاده
راه های ارتباطی با مدیر اجرایی و فروش:
شماره موبایل: 09125208165
پست الکترونیکی: soheil.hajizadeh@gmail.com
آدرس: استان آذربایجان غربی

پاسخی بگذارید